РОЗДІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

 

НАКАЗ

 

“28” травня 2015 р.                                      м. Роздільна                                                 № 149

 

Про підсумки атестаційної експертизи

центру творчості дітей та учнівської молоді

м. Роздільна Одеської області

 

Згідно з графіком проведення атестаційної експертизи навчальних закладів та відповідно до наказу відділу освіти Роздільнянської районної державної адміністрації від 19.03.2015 р. № 77 “Зміни до наказу №171 від 12.08.2014 року “Про проведення атестаційної експертизи центру творчості дітей та учнівської молоді м. Роздільна Одеської області” з 20 квітня по 03 травня 2015 року проведено атестаційну експертизу центру творчості дітей та учнівської молоді м. Роздільна Одеської області

Атестаційну експертизу проводила комісія в кількості семи спеціалістів, які забезпечили експертну перевірку всіх напрямів діяльності навчального закладу згідно з робочою програмою, підготували аргументований висновок щодо результатів атестаційної експертизи та вмотивовані конкретні рекомендації для навчального закладу щодо підвищення якості надання освітніх послуг населенню (додаються).

За результатами роботи комісії

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Вважати атестованим з достатнім рівнем освітньої діяльності центр творчості дітей та учнівської молоді м. Роздільна Одеської області.

2. Районному методичному кабінету відділу освіти Роздільнянської районної державної адміністрації:

2.1. Взяти на контроль виконання рекомендацій за наслідками атестаційної експертизи.

2.2. Надати конкретну методичну допомогу адміністрації та педагогам навчального закладу з реалізації рекомендацій комісії за наслідками атестаційної експертизи закладу.

2.3. Внести до плану роботи районного методичного кабінету питання надання методичної допомоги працівникам центру творчості дітей та учнівської молоді м. Роздільна Одеської області.

3. Адміністрації навчального закладу:

3.1. Довести до відома працівників навчального закладу даний наказ та зберігати документи про атестацію в установленому законом порядку.

3.2. Висновки та рекомендації атестаційної експертизи взяти до неухильного виконання.

3.3. Розробити заходи з усунення виявлення недоліків та перспективу розвитку закладу, обговорити їх на засіданні педагогічної ради.

3.4. Інформувати відділ освіти районної державної адміністрації про проведену роботу з усунення недоліків.

4. Даний наказ оприлюднити на офіційному сайті відділу освіти Роздільнянської РДА.

5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

Начальник відділу освіти М.Д. Сухой

 

Беспалова Олена Анатоліївна (04853) 3-20-07