РОЗДІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

 

НАКАЗ

26” листопада 2015 р.                м. Роздільна                                   № 267

 

 

Про підсумки атестаційної експертизи

дошкільного навчального закладу “Сонечко”

с. Кам'янка, Роздільнянського району,

Одеської області

 

Відповідно до Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30 січня 2015 року № 67 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015 року за № 173/26618, згідно з графіком проведення атестаційної експертизи навчальних закладів, на виконання наказу відділу освіти Роздільнянської РДА від 19 серпня 2015р. № 175 “ Про проведення атестаційної експертизи дошкільного навчального закладу “Сонечко” с. Кам'янка, Роздільнянського району, Одеської області у період з 26 жовтня по 13 листопада атестаційною комісією було здійснено атестаційну експертизу дошкільного навчального закладу “Сонечко” с. Кам'янка, Роздільнянського району, Одеської області.

Атестаційну експертизу проводила комісія в кількості семи спеціалістів, які забезпечили експертну перевірку всіх напрямів діяльності навчального закладу згідно з робочою програмою, підготували аргументований висновок щодо результатів атестаційної експертизи та вмотивовані конкретні рекомендації для навчального закладу щодо підвищення якості надання освітніх послуг населенню (додаються).

За результатами роботи комісії

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Висновки та пропозиції експертної комісії за наслідками атестації дошкільного навчального закладу “Сонечко” с. Кам'янка затвердити.

2. Визнати дошкільний навчальний заклад “Сонечко” с. Кам'янка, Роздільнянського району, Одеської області атестованим.

3. Адміністрації дошкільного навчального закладу:

3.1. Довести до відома працівників дошкільного навчального закладу даний наказ та зберігати документи про атестацію в установленому законом порядку.

3.2.Висновки та рекомендації атестаційної експертизи взяти до неухильного виконання.

3.3.Розробити заходи з усунення виявлення недоліків та перспективу розвитку закладу, обговорити їх на засіданні педагогічної ради.

3.4. Інформувати відділ освіти Роздільнянської районної державної адміністрації про проведену роботу з усунення недоліків.

4. Даний наказ оприлюднити на офіційному сайті відділу освіти Роздільнянської РДА.

5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

Начальник відділу освіти М.Д.Сухой

 

Ганзій Інна Володимирівна, (04853) 3-25-33