Дошкільний навчальний заклад № 1 „Веселка”  загального розвитку комунальної форми власності м.Роздільна Роздільнянського району
Одеської області


 Завідувачка

Кірчевська Світлана Михайлівна                          

Кірчевська Світлана Михайлівна 

 

Дата

народження

21 серпня 1965

Місце

Народження

Одеська обл., Любашівський район, смт. Любашівка

Освіта

вища, Одеський державний педагогічний інститут ім.. К.Д. Ушинського, 1986 р., спеціальність: педагогіка та психологія (дошкільна); кваліфікація: викладач педагогіки та психології, методист по дошкільному вихованню.

вища, Славянський державний педагогічний інститут, 1993 р.,  спеціальність: логопед; кваліфікація: логопед шкільних і дошкільних закладів.

Трудова діяльність

08.1986-09.1987 – вихователь ясла-садка № 1 м. Роздільна;

09.1987-12.1987 – переведена на посаду завідуючої ясла-садка № 1 м. Роздільна.

Стаж роботи на посаді

26 років

 

Загальні відомості про Дошкільний навчальний заклад № 1
„Веселка” м. Роздільна загального розвитку комунальної форми власності

Адреса

67400 Одеська обл., м. Роздільна, пров. Спортивний, 4
Тел:(04853) 3-13-62
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Форма

власності

 

комунальна

 

Історична

довідка

 

 

 

 

Історія великої держави починається з історії кожної окремої людини, кожної сім’ї, колективу, підприємства, установи. Дошкільний навчальний заклад № 1 «Веселка» також є частиною історії своєї країни, рідного міста, освітянської родини. А творці цієї історії – люди, колектив дошкільного навчального закладу і діти, його вихованці.
17 жовтня 1963 року в звичайній хатині по вулиці Димитрова, 44 був відкритий ясла-садок № 1 «Веселка». Перша завідуюча Прозорова А.Є. разом із своїм колективом, який налічував 13 чоловік, відчинили двері першим вихованцям.
В 1964 році заклад очолювала Яблуновська М.А.
З 1966 по 1980 роки керівництво закладом прийняла Сосницька М.П., яка багато зробила щодо матеріального покращення ясла-садка. Вона мала велике бажання зробити заклад одним з найкращих. Перше, за що взялась – це добудова приміщень для чотирьох вікових груп. Побудувала харчоблок, пральню, кочегарку, розширила ігрові майданчики. З 1967 року в ясла-садку за функціонувало 6 вікових груп – 2 раннього віку та 4 – дошкільного віку. Штатний розклад складався з 15 педагогів та 19 чоловік обслуговуючого персоналу.
З 1980 по 1984 рік ясла-садок було запропоновано очолити Тимотіній Ю.А.
В 1984 році керівництво ясла-садком прийняла Нікіфорова С.В.
В 1985 році закладом завідує Жуковець А.А.
В 1986 році долею ясла-садка починає опікуватися Курако В.Т., яка зросла в цій установі як педагог.
З 1987 року керівництво закладом прийняла Кірчевська С.М., яка працювала на посаді вихователя-методиста 1 рік, але за короткий термін часу зуміла згуртувати колектив, спрямувати його в потрібне русло, надихнути педагогів на нові ідеї та реалізувати себе як педагога з сучасним баченням дошкілля.
Сьогодні ми не можемо не згадати людей, які одні із перших своєю невтомною працею, щирим серцем робили дошкільний заклад одним з найкращих: вихователь-методист Нетід О.Д.,старша медична сестра Петровська Г.Б., завгосп Борденюк Л.П.; вихователі – Гайтанжи В.М., Карцева Г.М., Косьміна Л.О., Трехманенко Л.О., Добровольська М.М., Поліщенко В.М.; музичні керівники Росляк Х.Н., Поколюк Т.Ф.; няні – Цуркан Н.Ф., Татра В.В., Кулішова С.О., Драган Л.Є.; кухарі – Мунтян Т.Г., Шлопак Т.Ю., Барановська М.В.; праля – Перчеклій В.М.
Рішенням Районної ради від 28.12.2001 року № 213-ХХІІІ приміщення та майно дитячого дошкільного закладу № 12 було передано в спільну власність територіальної громади м. Роздільна.
З 10 січня 2002 року дошкільний навчальний заклад № 1 «Веселка» переїхав до мальовничого куточка в центрі Роздільної на провулок Спортивний, 4.
В 2004 році був проведений капітальний ремонт дошкільного навчального закладу, невелика реконструкція деяких приміщень та територій.
На цей час працює 6 груп, з них 1 – раннього віку і 5 – дошкільного віку – це малюки з 2 до 6 років. Навчання та виховання здійснюється українською мовою.
Під керівництвом Кірчевської С.М. працює 42 працівника, з яких 16 педагогів: вихователь-методист; музичний керівник; інструктор з фізичного виховання; 12 вихователів  – це творчі на таланти, закохані в свою справу працівники, які своєю невтомною працею, досвідом, мудрістю створюють всі умови для розвитку і виховання дітей.
Всю свою діяльність дошкільний навчальний заклад спрямовує на реалізацію принципу особистісно-орієнтовного виховання та навчання, зміцнення та збереження психічного та фізичного здоров’я дітей шляхом обрання еколого-природничого напрямку установи.
Обираючи напрямок роботи в ДНЗ № 1 «Веселка», перш за все спирались на свої можливості та природні умови. А ще відчули співзвучність наших задумів з педагогікою В.О. Сухомлинського. За його порадами спрямовуємо роботу на те, щоб діти з перших днів перебування в дошкільному закладі вчились розуміти і бачити красу навколишнього світу, рідної природи, свого краю, усвідомлювати моральний сенс між людських взаємин та уміння бачити себе частинкою Природи, пам’ятаючи, що «… музика природи – це джерело, з якого людина черпає енергію…». Це доводить і територія закладу, бо для дітей – є справжнім розвивальним середовищем, оазисом дитячого здоров’я, натхнення в праці, веселої посмішки, радісного сміху і щасливого дитинства.

 

Основні

напрями

діяльності

Впровадження інноваційних методів та форм роботи з дітьми у формуванні екологічного світогляду.
Сприяння розвитку системи моральних цінностей через екологічне світорозуміння та усвідомлення дитиною себе у природі.
Формування здорового способу життя, активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки. Збереження та зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров’я дітей.

Кількісні

показники

Дитячий заклад відвідує 145 дітей, у тому числі 1 дитина пільгової категорії «чорнобилець» та 14 дітей пільгової категорії «багатодітна родина» харчуються на 50% за рахунок місцевого бюджету.  
У 2013/2014 навчальному році до закладу  зараховано  25 осіб.  
Випуск  вихованців  минулого року склав 44 особи.
Навчально-виховний процес забезпечують 16 педагогічних працівників.     Педагогічне звання вихователь-методист має 1 працівник, 1 – спеціаліст вищої категорії, 1 – старшого вихователя, 1 – спеціаліст ІІ категорії, 11 – спеціалістів, 1 – молодший спеціаліст.
Навчальний заклад має розвинену матеріально-технічну базу: 1 корпус, у якому розміщено 6 вікових груп, кабінет завідуючої, методичний кабінет,   обладнано спортивний та музичний зали, медичний кабінет з ізолятором, кабінет кастелянші, комора для зберігання продуктів, харчоблок, пральня та санвузол. На території закладу розташована котельня для індивідуального опалення та облаштований склад для костюмів та атрибутів. Спортивний майданчик обладнаний недостатньо. 6 ігрових майданчиків обладнані малими архітектурними формами.

 

08.1986-09.1987 – вихователь ясла-садка № 1 м. Роздільна;

 

09.1987-12.1987 – переведена на посаду завідуючої ясла-садка    № 1 м. Роздільна.

Додати коментар