ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ
РОЗДІЛЬНЯНСЬКИЙ РАЙОН
Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
с. Новоселівка


Директор

 

Пантелєєва

Людмила Вікторівна                      

Пантелєєва Людмила Вікторівна

 

Дата народження

05 травня 1958

Місце Народження

Одеська область
Роздільнянський район
с.Новоселівка

Освіта

вища, Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова, 1998р.,філолог,викладач російської мови та літератури, зарубіжної літератури

Трудова діяльність

01.08.1984 - 01.09.1985 – вчитель музики  та образотворчого мистецтва Новоселівської восьмирічної школи Роздільнянського району району Одеської області ;

З 01.09.1985 – в.о.старшої піонервожатої Новоселівської восьмирічної школи Роздільнянського району  Одеської області

З 01.09.1988 старша піонервожата        Новоселівської   восьмирічної школи  Роздільнянського району Одеської області

З 01.09.1990р. – учитель російської мови та літератури Новоселівської   восьмирічної школи Роздільнянського району Одеської області

З 18.11.2010 – директор загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів с. Новоселівка

Стаж роботи на посаді

3 роки 6 місяців


Загальні відомості про загальноосвітню школу І-ІІ ступенів
 с. Новоселівка  Роздільнянського району Одеської області

Адреса

67413 Одеська обл., Роздільнянський район
с.Новоселівка,провул. Шкільний 3,
Телефон: (04853) 4-52-40.
e-mail  pantelva. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Форма

власності

комунальна

 Історична

довідка

 

 

 

 На  В 30-роках, конкретніше 20-25роках, почалося будівництво 7-річної школи (спочатку планували будувати церкву, але громада села вирішила, що краще - школу). Школа побудована за селом, на висоті.  Дітей в класах було багато: по 30 чоловік і більше.
  Після Великої вітчизняної війни, в 1951-1952р.р., добудували ще 4 класи і школа стала 10-річною. Навчанням були охоплені діти з багатьох сіл: Новоселівки, Желепово, Микояна, Сімнадцятого, Понятівки, Кошар.
  З 1961року школа стає восьмирічною.
  З 1980року функціонує приміщення нової типової двоповерхової школи. Побудована  за ініціативи першого секретаря Райкому партії   Качуренка  М.Н., який свого часу був випускником нашої школи.
  Зараз до школи ходять учні з сіл Новоселівка та Желепово.
  Педагогічний колектив  працює творчо, кожна дитина знаходиться в полі зору як вчителів так і директора школи. Основною метою діяльності колективу являється створення оптимальних умов для розвитку творчої особистості кожної дитини, формування життєвих та навчальних компетентностей учнів на основі реалізації індивідуального навчання.
  Вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління внесли місцеві вчителі, котрі пропрацювавши в школі тривалий період, стали шанованими ветеранами педагогічної праці.   

                    Видатні випускники школи:

Качуренко Михайло Никифорович – перший секретар Роздільнянського  районного комітету комуністичної партії.

Козов’якін Микола Євдокимович – генерал-майор Радянської армії.

Руденко Леонід Гаврилович –завідуючий районним відділом освіти.

Основні

напрями

діяльності

Школа надає учням базову загальну середню освіту

Кількісні

показники

  Контингент учнів становить 22 учні. З них: 12 учнів - І ступеня  і 10 учнів  - ІІ ступеня, 9 учнів  з багатодітних сімей. Діти навчаються з двох сіл: с.Желепово та с.Новоселівка, відстань між школами 6км. Підвіз здійснюється для 5 учнів та 3 учителів. До найближчої школи 17 км. при повному бездоріжжі в осінньо-зимово-весняний період, коли настає непогода.
  Учні навчального закладу є постійними учасниками конкурсу «Щедрість рідної землі», районних спортивних змагань серед шкіл І-ІІ ступенів, де постійно посідають 2-3 місця, активні учасники акцій: «Від серця до серця», «Скарбничка добрих надій» (збирають по 250-300грн. під час кожної акції), «Посади дерево» тощо.
  У 2013/2014 навчальному році до школи  зараховано  5 осіб. Є перспектива до збільшення контингенту учнів.
  Навчально-виховний процес забезпечують 5 педагогічних працівників. 3 мають вищу категорію, 1 – першу, 1 – спеціаліст.  Педагогічне звання «старший вчитель» мають 2 учителя, 1 – нагороджено знаком «Відмінник освіти України».
  Навчальний заклад має таку матеріально-технічну базу: 6 навчальних кімнат, методичний кабінет,  кабінет директора, ігрова, спортивний зал, майстерня,  бібліотека , їдальня на 40 місць.  
        

 

с. Новоселівка

Додати коментар