ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ
РОЗДІЛЬНЯНСЬКИЙ РАЙОН

Дитячо-юнацька спортивна школа
м.Роздільна


Директор

 

Замітайло

Володимир Макарович                       

Замітайло Володимир Макарович

 

Дата народження

10 липня 1940

Місце Народження

Вінницька обл. Немирівський р-н

с. Олексіївка

Освіта

Вища, Одеський педагогічний інститут ім. К.Д. Ушинського, 1968 р., вчитель фізичного виховання середньої школи

Трудова діяльність

1967 рік – вчитель фізичного виховання восьмирічної школи № 3 м. Роздільна.

1970 рік – вчитель фізичного виховання середньої школи № 2 м. Роздільна.

З 1976 року – директор дитячо-юнацької спортивної школи м. Роздільна.

Стаж роботи на посаді

37 років

 

Загальні відомості про дитячо-юнацьку спортивну школу м. Роздільна 

Одеської області

Адреса

67400 Одеська обл., Роздільнянський район, м. Роздільна
вул. Привокзальна 14.
Тел/факс:(04853) 3–17–26

Форма

власності

 

комунальна

 Історична

довідка

 

 

 

 Школа відкрита 1 лютого 1976 року. 

Директором школи був призначений Замітайло Володимир Макарович – Відмінник народної освіти України, нагороджений подякою Президента України, почесними грамотами Губернатора Одеської області, почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, і який працює по теперішній час.

На відділення гандболу і класичної боротьби було зараховано 100 учнів. Тренером-викладачем з гандболу призначений Петрига Анатолій Петрович, тренером-викладачем з класичної боротьби – Коваленко Михайло Миколайович.

З часу відкриття спортивної школи педагогічний колектив 20 разів посідав призові місця в Обласному огляду-конкурсі на кращу організацію спортивної роботи серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти.

По підсумкам 2012 року школа посіла призове друге місце.

Команди ДЮСШ з ігрових видів спорту 98 раз ставали переможцями та призерами Обласних, Республіканських, Всесоюзних та Міжнародних змагань. Більш ніж в 100 містах України колишнього СРСР і Європи юні спортсмени школи брали участь не тільки в змаганнях але й ознайомились з пам’ятними місцями тих міст де вони побували. Вихованцями школи завойовано більш 100 кубків.
1 лютого 2013 р. школі виповнилось 37 років. За цей період в школі підготовлено:
- майстрів спорту - 10 чол.
- КМС - 59 чол.
- 1 дорослий розряд - 377 чол.
- масових розрядів - 6294 чол.
- чемпіонів та призерів області - 1055 чол.
- чемпіонів та призерів України - 80 чол.
- чемпіонів та призерів СРСР - 5 чол.
- учасників Європейських змагань - 4 чол.

Вихованці ДЮСШ виступали за команди майстрів спорту м. Києва, Одеси, Бровари, Львова, Южне, Москви, Санкт-Петербурга, Греції, Угорщини, Туреччини.
Щорічно на базі ДЮСШ проводяться більш як 30 змагань з різних видів спорту, в яких беруть участь біля 3 тисяч учасників.
Багато років школа працювала в пристосованому приміщенні Будинку Піонерів. У 1977 році з ініціативи голови Роздільнянського райвиконкому Шпаковського М.Ф., директора ДЮСШ Замітайло В.М. та начальника ВКБ райвиконкому Котової Л.Д. був підготовлений кошторис на будівництво спортивної школи.
У 1989 р. було розпочато будівництво спортивного комплексу. Замовник будівництва – районний відділ освіти (завідуючий Близнюк А.Д.). Підрядник – Роздільнянський Міжколгоспбуд (начальник Великий В.М.). У 1994 р. через відсутність коштів, будівництво спорткомплексу було призупинено. А в 1997 р. за допомогою Губернатора Одеської області, Президента Федерації Гандболу – Гриневецкого С.Р. і голови райдержадміністрації Мірошникова А.М. було відновлено будівництво Спорткомплексу ДЮСШ.
5 січня 1998 р. було завершено будівництво школи з двома залами:
36 х 18м та 36 х 12м; з чотирма роздягальнями, душовими, тренажерною кімнатою та іншими підсобними приміщеннями.

 

Основні

напрями

діяльності

Спортивна школа являється закладом додаткової освіти, яка забезпечує розвиток здібностей вихованців, створює необхідні умови для гармонійного виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді, самореалізації, набуття навичок оздоровчого способу життя, підготовки спортивного резерву для збірних команд України.

У школі функціонують 7 видів спорту: баскетбол, волейбол, гандбол, боротьба дзюдо, легка атлетика, настільний теніс, футбол (з них 27 груп початкової підготовки, та 13 груп попередньо-базової підготовки).

Кількісні

показники

В 2013 році в Роздільнянській спортивній школі в 40 групах займається 540 учнів, з них 320 хлопців та 220 дівчат.

Школа має філіали у Кам’янській, Виноградарській, Лиманській №1, Степанівській, Яковлівськй, Кучурганській, Болгарській ЗОШ де навчаються 385 вихованців. З ними працюють 15 тренерів-викладачів, з них - 8 основних, 7 - сумісників.

Протягом 2013 року підготовлено 207 масових розрядників, з них у відділеннях: волейболу - 61 чол., гандболу - 21 чол., дзюдо - 44 чол., легка атлетика - 10 чол., футбол - 71 чол.

За високі показники в роботі педагогічний колектив школи двічі нагороджувався почесними грамотами Міністерства освіти України, грамотами Обласного управління освіти, Комітетом з фізичного виховання та спорту, Міністерством освіти і науки України, Губернатором Одеської області, Районною державною адміністрацією, Районною радою та іншими нагородами

Додати коментар