ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ
РОЗДІЛЬНЯНСЬКИЙ РАЙОН
Степанівський міжшкільний навчально-виробничий комбінат


Директор

 

Будніченко

Людмила Петрівна                       

Будніченко Людмила Петрівна

 

Дата народження

02 серпня 1948

Місце Народження

Одеська область, Ананьївський  район, с.Шимкове

Освіта

вища, Одеський державний інститут  імені К.Д.Ушинського, 1978 р.

Трудова діяльність

з квітня 1964 по червень 1966 р.р.
 учениця школи бухгалтерів Раймага, м. Роздільна, Роздільнянський РПС;
 

з серпня 1966 по серпень 1969р.р.
 призначена старшою піонервожатою Степанівської ЗОШ м. Роздільна, Роздільнянський відділ освіти.

з серпня 1969 по травень 1971р.р.
 переведена старшою піонервожатою в Роздільнянську ЗОШ №4, м. Роздільна, Роздільнянський відділ освіти;

з травня 1971 по квітень1974 р.р.
 переведена в Роздільнянський РКЛКСМ України на посаду завідуючої відділом сектора обліку та фінансів,
м. Роздільна, РКЛКСМ України;

з квітня1974 по вересень 1976 р.р.
 прийнята інструктором по спорту, секретарем комсомольської організації та призначена учителем фізкультури Степанівської ЗОШ, с. Степанівка, Радгосп «Котовського» Відділ освіти, Степанівська ЗОШ;

з вересня 1976 по вересень 1977 р.р.
 переведена вчителем математики в Степанівську ЗОШ, Відділ освіти, Степанівська ЗОШ;

з вересня 1977 по грудень 1981 р.р.
 призначена організатором, учителем математики в Степанівську ЗОШ, Відділ освіти, Степанівська ЗОШ;

з грудня 1981по квітень 1998 р.р.
переведена на посаду заступника директора з навчально – виховної роботи Степанівського МНВК, м. Роздільна, Відділ освіти, Степанівський МНВК;

з квітня 1998 по червень 2001р.р призначена т.в.о. директора Степанівського МНВК . Відділ освіти Роздільнянський р-н.
червень 2001 по теперішній час призначена постійним працівником на посаді директора Степанівського МНВК

Стаж роботи на посаді

15 років

 

Загальні відомості про Степанівський міжшкільний навчально – виробничий комбінат

  Роздільнянського району Одеської області

Адреса

67430 Одеська обл., Роздільнянський р-н, с. Степанівка вул. Котовського,3
Тел:(04853) 2-53-36E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Форма

власності

 

комунальна

 Історична

довідка

 

 

 

 Степанівський міжшкільний навчально - виробничий комбінат створений в 1979році, наказ виконкому районної ради народних депутатів № 417 від 12.12.1979 року «Про створення МНВК», з метою покращення трудового навчання профорієнтаційної роботи та трудового навчання учнів загально – освітніх шкіл району на базі старої Степанівської школи. 

Ініціаторами створення МНВК були завідуючий відділом освіти Роздільнянського району Лисого А.В. та голови райради М. Шпаковського, голови виконкому В.Воронюка.
Очолив Степанівський міжшкільний навчально – виробничий комбінат Коломієць О.Д. заступником призначений Ковальчук М.Н. В червні 1981 р. директором призначений Ковальчук М.Н., а заступником Будніченко Л.П. В 1998 році по теперішній час Будніченко Л.П. директор Степанівського міжшкільного навчально – виробничого комбінату. З листопада 1998 заступником директора Левченко О.В.
При створенні комбінату було відкрито одинадцять профілів навчання: автосправа, тракторна справа, продавці промислових і продовольчих товарів, швачка, оператор машинного доїння, маляр – штукатур, хлібопекар, юний педагог- організатор, електрик,
плодоовочевод, потім «Молодша медична сестра», Кухар» «Перукар», «Оператор комп’ютерного набору».
Навчанням в комбінаті було охоплено учнів з 7- ти шкіл району. Навчальний та виробничий процес забезпечували 22 педагогічних працівника та 5 майстрів виробничого – навчання з базових підприємств. По закінченні навчання у комбінаті учні отримували допрофесійну освіту, а професійну освіту отримували тільки водії, та трактористи – машиністи.
За роки існування змінювалось відношення до існування МНВК, змінювались напрямки, за якими здійснювалась підготовка учнів,вимоги до матеріально технічної бази, відкривалися нові професії створювалась, оновлювалася та модернізувалася матеріально- технічна база, але навчальний заклад завжди крокував в ногу з часом.
МНВК відповідно до статті 4 Закону України « Про загальну середню освіту» відноситься до закладів системи загальної середньої освіти та відповідно до статті 18 Закону України «Про професійно технічну освіту» відноситься до інших типів навчальних закладів, що надають професійно - технічну освіту і є професійно технічним закладом першого атестаційного рівня. В відповідності до цього виникла необхідність ліцензування професій.
В 1999 році МНВК отримав першу ліцензію за професіями: «Водій автомобілів III, II, I, класу «Тракторист машиніст сільськогосподарського виробництва», «Кравець»,»Перукар (перукар – модельєр)», «Оператор комп’ютерного набору» надалі продовжували дію отриманих ліцензій та отримували нові з урахуванням потреб регіону та ринку праці у робочих кадрах бажань учнів та можливостей матеріально- технічної бази закладу.
На сьогодні:
Професійно – технічне навчання в МНВК проводиться на підставі ліцензії АА № 585696 від 16.06.2011р., виданої Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, рішення акредитаційної комісії протокол №105 від 27.06.2013р. та Сертифікату про державну акредитацію ДДАІ № 001374 від 08.09.2011р., виданому Міністерством внутрішніх справ України про надання освітніх послуг в обсягах:
8321 «Водій автотранспортних засобів(категорія»А)-15,
8322 «Водій автотранспортних засобів (категорія»В») -75
5141 Перукар (перукар – модельєр) -15,
4112 Оператор комп’ютерного набору -20
8322 Водій автотранспортних засобів (категорія «С1») - 80
Назви професій відповідають державному класифікатору професій ДК 003:2010. Підготовка кваліфікованих робітників здійснюється відповідно до переліку професій, видів освітніх послуг та обсягів прийому, зазначених у ліцензії. МНВК є опорним закладом освітнього округу Роздільнянського району з технічнологічного профілю навчання і здійснює як професійне навчання так і допрофесійну підготовку учнів які паралельно отримують повну загально – середню освіту в ЗОШ району в рамках профорієнтації
Міжшкільний навчально–виробничий комбінат проатестований на 10 років як заклад загальної середньої освіти (наказом Управління освіти і експертної ради з питань ліцензування та атестації навчальних закладів від 25.12.2010р. №8/84), а відповідно до протоколу ДАК №10 08.11.13р. атестований на 10 років на провадження основної діяльності з професій «Водій автотранспортних засобів» (категорії «С1», «В», Перукар (перукар- модельєр), «Оператор комп’ютерного набору»)
Учні отримують спеціальні вміння і навички, випробовують власні сили у практичній діяльності, розвивають професійні інтереси та здібності - це є особлива цінність навчання в комбінаті. В міжшкільному навчально – виробничому комбінаті рівень надання освітньої послуги у сфері професійно технічної освіти організацію навчально- виховного процесу, склад педагогічних працівників, стан матеріально – технічної бази таким, що відповідає вимогам державних стандартів.
Велику увагу МНВК приділяє профорієнтаційній роботі, підтримує тісні зв’язки з вузами, технікумами, районним та обласним центром зайнятості, з ДНЗ «Лиманським професійно технічним аграрним ліцеєм», Петровським державним аграрним технікумом, ОДАХ, ОДАПТ, ОДАБА. При МНВК вже більше 10 років від цих вузів при МНВК працюють курси довузівської підготовки. З 2011 року при вступі до цих закладів учням які навчалися на курсах додатково додається 20 балів до ЗНО.
МНВК, що року проводяться міжшкільні конкурси «Кращий за професією», районі конкурси « Юних інспекторів дорожнього руху»
Навчально матеріальна база, навчально методичне та кадрове забезпечення в Степанівському МНВК відповідає основним критеріям ліцензування, що підтверджується висновками експертних комісії.
Національна доктрина розвитку освіти у XXI ст. передбачає здійснення профільного, професійного навчання старшокласників, тобто передбачає можливість кожного випускника здобути першу робітничу професію навчаючись в школі.
Особлива цінність навчання в МНВК полягає в тому, що учні не тільки отримують певні знання - вони отримують спеціальні вміння і навички, випробовують власні сили у практичній діяльності, розвивають професійні інтереси та здібності,отримують разом з атестатом свідоцтва про присвоєння робітничої кваліфікації, свідоцтва технологічного профілю навчання.

Основні

напрями

діяльності

Види діяльності за КВЕД-2010

85.32 Професійно – технічна освіта

Кількісні

показники

У Степанівському МНВК працює 16 педагогічних працівників, з них:

-6 викладачів з вищою інженерною та технічно – педагогічною освітою, з них 2 мають звання «Старший вчитель»,2 нагороджено знаком «Відмінник освіти України», 3 майстри виробничого навчання мають фахову вищу освіту з них один майстер,7 майстрів виробничого навчання мають неповну фахову освіту, Цинцару М.М. майстру виробничого навчання з водіння автомобіля присвоєно звання «майстер виробничого навчання 2 категорії»,
Колектив працює над впровадженням в життя методичної проблеми: «Кожному учневі глибокі та міцні знання, високу культуру та професійний розвиток».
Кадрове забезпечення, навчально матеріальна та навчально методична база в Степанівському МНВК відповідає основним критеріям ліцензування, що підтверджується висновками експертних комісій.
Багатьом учням професія отримана в МНВК стала основною професією в житті, лише в Роздільнянському районі на сьогодні:
- 13 випускників працює в МНВК.
- 16 випускників «Юний педагог» закінчивши педагогічні заклади працюють в школах району вчителями, вихователями.
- 11 випускників працюють майстрами виробничого навчання з підготовки водіїв в ДОСАФ, автошколі, МНВК, «Лиманському професійно технічному аграрному ліцеї»,
- 32 випускники працюють на обслуговуванні магазинів м. Роздільна с. Степанівка,таксистами, в орендаторів, водіями на заводі дитячого харчування с. Степанівка.
- 6 випускників з групи «Перукар – модельєр» мають свої перукарні; з груп «Оператор комп’ютерного набору» працюють секретарями діловодами в школах, ліцеї, на заводі дитячого харчування тощо…
В липні 2014 року міжшкільний навчально – виробничий комбінат буде святкувати 35 річчя.

Додати коментар