DSC01161    Кожна нація, кожен народ, кожна соціальна група має свої звичаї та традиції, які складаються протягом багатьох століть. Однією з таких давніх традицій, що приносить у наше життя  радість і приємні несподіванки, стало  святкування «Різдва Христового» у дошкільному навчальному закладі № 4 «Ромашка» м. Роздільна.

      Розпочалося свято із театралізованої вистави за участю педагогів та вихованців, які  веселим гуртом завітали до господині в імпровізовану українську хатину та привітали її у своїх святочних піснях, побажали доброго, щедрого врожаю, миру й злагоди.
      Впродовж театралізованої вистави вихованці та гості змогли відчути атмосферу справжніх старовинних українських вечорниць, які сповнені таємничості, наповнені всілякими ворожіннями, магічними діями, чарами.
      Свято завершилося привітанням усіх присутніх із Різдвяними святами, побажаннями гарного настрою та здійснення самих заповітних мрій.
Такі свята навчають дітей гостинності, щедрості, працелюбності та жити за українськими традиціями.
     Тож нехай ці свята - вісники оновлення мрій і сподівань, в своєму подовженні принесуть дітям, колегам, батькам добро, мир і достаток.

 

Додати коментар