Kuchurgan 1  В Кучурганській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені П.М. Каплуна 20 січня серед учнів початкової школи відбувся Фестиваль народної пісні, присвячений Дню Соборності України. Мета заходу - популяризація української народної пісні, відродження та збереження творів, створених народом,  пошук нових талантів. Як говорив О. Довженко: «Українська пісня – бездонна душа українського народу».

    В заході взяли участь учні, вчителі, батьки. Класні колективи підготували різноманітні народні музичні композиції: 1А клас з класним керівником Лаптєвою О.І. – «Ой у лузі калина», 1Б клас з класним керівником Журавською О.М. – «Ой зайчику, зайчику», 2А клас з класним керівником Блажиєвою О.П. - «Зацвіла в долині», 2Б клас з класним керівником Гринченко О.В. – «Маруся раз, два, три калина», 3А клас з класним керівником Юхнік В.Л. – «Сонячний віночок», 3Б клас з класним керівником Левицькою О.В. – «Ой, там, на товчку, на базарі», 4А клас з класним керівником Мариніч С.А. – «Пане, пане господарю…», 4Б клас з класним керівником Василенко Н.В. – «Ой, у гаю при Дунаю», 4В клас з класним керівником Журавською О.М. – «Вигравай сопілонька». А розпочався фестиваль з виконання головної пісні нашої держави – Гімну України.
    Святкові національні костюми внесли свій колорит і настрій у фестиваль. А виступи учнівських колективів: яскраві, різнобарвні, неповторні, емоційні, з елементами національного танцю залишили неперевершене враження у всіх учасників та гостей фестивалю.

 


Наталія Василенко, керівник МК вчителів початкових класів

Додати коментар