IMG 2070                                                                       Успіх сам по собі не існує.
                                                                       Ви працюєте, вивчаєте необхідні вам речі.
                                                                       Якщо Ви робитимете це довго і наполегливо,
                                                                       Ви обов’язково досягнете успіху.
                                                                                                                 Джейсон КАЛАКАНІС    Сучасний темп життя характеризується швидкими та глибокими змінами. Змінюється, удосконалюється і система дошкільної освіти, яка завжди виконувала і виконує важливе соціальне замовлення суспільства і є одним із факторів його розвитку.       Перетворення та розвиток системи дошкільної освіти в значній мірі визначається тим, наскільки ефективно здійснюється управління всіма її ланками.
   24 січня  2017 року під керівництвом Інни Володимирівни Ганзій,  методиста з дошкільної освіти методичного кабінету КУСВТГРР «Роздільнянський районний   центр забезпечення та обслуговування закладів і установ освіти»  відбувся районний семінар-практикум  для керівників дошкільних начальних закладів  та НВК «ЗОШ-ДНЗ» на тему: «Документування управлінської інформації та організація роботи з документами в навчальних закладах».
Мета семінару була спрямована на визначення шляхів удосконалення управлінської техніки та майстерності для забезпечення ефективного функціонування системи роботи керівника ДНЗ та досягнення сталих результатів.
   Інна Володимирівна відмітила, що перед керівником дошкільного навчального закладу стоять завдання динамічно розвивати зміст навчально-виховного процесу, підвищувати його ефективність і якість. Сучасний керівник повинен бути компетентним як у питаннях методології навчання, виховання і розвитку дошкільників, так і в системному управлінні, бо саме  управлінська діяльність розпочинається зі збору, оброблення інформації і закінчується прийняттям управлінських рішень.
   В роботі  семінару  взяли участь Почтаренко Л. М.,  районний педіатр та  Конуп Л.І., епідеміолог ВП «Роздільнянський міжрайонний відділ  лабораторних досліджень», які обговорили нагальні питання санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів.                                                                                                                                                                                                           
   Цікаві форми проведення семінару спонукали кожного з учасників зробити аналіз отриманої інформації, визначити особисті плани на майбутнє щодо діяльності ДНЗ.

Додати коментар