20170120 101634   День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві. Його почали відзначати на державному рівні з 1999 року, коли був підписаний відповідний Указ Президента України.

          З метою громадянсько-патріотичного виховання у Виноградарській ЗОШ І- ІІІ ст. був організований тиждень розвитку ціннісного ставлення до суспільства і держави.
З 16 по 20 січня 2017 року в школі проведена низка навчальних, виховних заходів щодо відзначення Дня Соборності України, Акту злуки УНР і ЗУНР: години спілкування «Що я знаю про День Соборності України», усні журнали « День Соборності – перше свято України»,  круглий стіл «Україна соборна,  єдина держава» (7,8,9 кл.) Вчителем історії Морозовою Л.ф. організовано мобільну ініціативну групу, до складу якої увійшли учні 5, 8 класів. Учні 1 -4класів демонстрували свої знання в інтелектуальній   вікторині «Як я  знаю Україну».20 січня відбулосязагальношкільне свято «Соборна мати – Україна, одна на всіх, як оберіг», у проведенні якого прийняли участь учні 3кл. (кл.кер. Короленко Л.Є.), 5кл. (кл.кер. Волошина В.Ю.), 9 класів(кл.кер.Мартинюк Н.Я.).
          Під час свята учні школи провели акцію « Україна соборна – Україна єдина», взявшись за руки, всі скандували: «Україна  -  соборна, Україна – єдина!»Зворушливими та емоційними були пісенні  витупи учнів 3 та 5 класів. Аплодуючи, всі присутні разом із п’ятикласниками співали пісню «Любіть Україну! На світі єдина вона!». Маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Ми пишаємося тим, що  ми – українці,і  саме від нас залежить якою буде наша держава. Педагогічний колектив Виноградарської школи розвиваєгромадянські якості особистості підростаючого покоління: патріотизм, самосвідомість, виховує в учнів любов до Батьківщини, українського народу, державної мови, розуміння того, що від сумлінної праці й навчання кожного, від усвідомлення себе часткою українського народу залежить майбутнє й сучасне нашої держави.

 


Педагог – організатор Виноградарської  ЗОШ І-ІІІ ступенів Волошина В.Ю.

Додати коментар