IMG 2120 Предметом особливої уваги  у роботі з педагогами дошкільних навчальних закладів району є становлення  молодого вихователя. Шлях молодого фахівця до вершин професійної майстерності надзвичайно важливий. Тому районний методичний кабінет намагається зорієнтувати молодих педагогів на використання сучасних методів і прийомів роботи з дітьми, на постійне поповнення їх знань, осягнення секретів виховання.     З цією метою, відповідно до плану роботи районного методичного кабінету КУСВТГРР  “Роздільнянський районний центр   забезпечення та обслуговування   закладів і установ освіти ”, під керівництвом методиста з дошкільної освіти    Ганзій  Інни Володимирівни, 15 лютого 2017 року на базі  дошкільного навчального закладу «Пролісок» с. Яковлівка (завідуюча Литвинюк С.А.) відбулося засідання Школи молодого вихователя. У засіданні взяли участь 16 молодих педагогів.
    Педагоги  дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів НВК «ЗНЗ-ДНЗ» розглянули питання  творчого спрямування діяльності педагогів  на успішну реалізацію Базового компоненту дошкільної освіти, екологічне виховання  дітей середнього та старшого дошкільного віку.
    У теоретичній частині Інна Володимирівна розкрила питання «Формування екологічної компетентності дошкільників у природно-екологічному середовищі дошкільного навчального закладу»,  де  конкретно зупинилася на формуванні природничої компетентності  дошкільників через проведення екологічних акцій.
    Під час практичної частини вихователі мали змогу переглянути організовану навчальну діяльність у різновіковій групі, інтегроване заняття «Пошук лісової книги», яке провела вихователь  закладу Войтишина І.Є.
     Слухачі Школи з задоволенням та цікавістю спостерігали за майстерністю педагога закладу, за активністю та злагодженою роботою дошкільників.
    Учасники  Школи  з дошкільних навчальних закладів:  №1 «Веселка» м. Роздільна, «Сонячна гронка» с. Кучурган, «Сонечко» с. Кам’янка, «Пролісок» с. Яковлівка презентували дидактичні ігри, які вони використовують у своїй роботі з даного напрямку.
      Проведений захід сприяв підвищенню кваліфікації та професійній майстерності молодих спеціалістів. По закінченню засідання всі отримали методичні рекомендації для подальшої роботи.

Додати коментар