afgan yakovlivka    Громада Яковлівської сільської ради завжди з пошаною ставиться до ветеранів ІІ світової та воїнів-учасників бойових дій на території інших держав, воїнів АТО. Голова сільради В.С. Павличенко знаходить для цих почесних гостей потрібні слова,квіти, подарунки на кожному заході до Дня пам’яті і примирення, Дня Перемоги, Дня захисника України, яке співпало з храмовим святом села Яковлівки.    До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав на минулому тижні у Яковлівській ЗОШ було проведено зустріч шкільної молоді з воїнами-афганцями О.В. Хоронжуком, П.П.Вакулою, В.І.Божиком.
   Старшокласники дізналися більше про причини і наслідки Афганської війни, про звичаї цієї країни, про проблеми, з якими зіткнулися наші земляки, з честю виконуючи свій солдатський обов’язок. Юнаки та дівчата з непідробною увагою слухали розповіді Олега Валентиновича, який був серед перших вояків, які ступили колись на афганську землю, Павла Петровича, який втратив там найближчого шкільного друга – Олександра Пікула, ім’ям якого названо вулицю у с.Гаївка, Віктора Івановича, солдатські фотографії яких роздивлялися з цікавістю.
   Щоб цей захід відбувся, доклали зусиль працівники Будинку культури (завідувач Айдарашвілі Т.Б., художній керівник Процюк О.М.), зав. сільською бібліотекою Стельмашенко О.Г., вчитель історії Голдаєв С.Г.

 Топчук М.В.,  заступник директора Яковлівської ЗОШ

Додати коментар