Zoch 3 1 Серед найдорожчих  традицій, які роками напрацьовуються у Роздільнянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3, чи не найціннішою є вшановування рідної  мови.

   Вчителі української мови та літератури  Т.П.Лінчевська,  Л.М.Драгуш докладають багато зусиль, щоб  діти зростали гідними українцями, які б понад усе цінували  найкоштовніший скарб – рідну мову. Під їх керівництвом та за участю учнів 8-10 класів відбулася  в школі літературна вітальня «Мудре слово рідного краю». В теплій, родинній атмосфері  всі присутні ознайомилися з творчістю письменників рідного краю: Л.С. Букрєєвої, Є.Чижовського, Г. А.Могильницької,  Н.В. Дюкової . Переглядали відеоматеріали  минулих зустрічей з Г.А. Могильницько та Л.С. Букрєєвою, учні  зворушливо декламували їх вірші, вчителі з душевним трепетом розповідали про  життєвий шлях митців. Все це викликало велике зацікавлення як в учнів, так і в запрошених на цей захід гостей.
   Також з нагоди відзначення Дня рідної мови, з метою  вшанування українського слова,  бібліотекар школи  А.Г.Дерелі провела захід серед учнів 5-7 класів «Свято рідної мови», на якому лунали неповторні українські пісні, веселі байки, чудова українська поезія.
   В рамках даного тематичного тижня   члени гуртків «Народознавство», «Українське літературознавство»  традиційно оформили книжкову виставку, випустили стіннівки про сучасну дитячу прозу.

 

Додати коментар