DNZ 4 1                                                                                         Прийшла Масляна,
                                                                                         Прийшла з млинцями,
                                                                                         Пригощу смачненько нас із вами!

   Залучаючи дітей та батьків до народних традицій та звичаїв, виховуючи почуття прекрасного до українських свят та обрядів, 25 лютого 2017року весело і завзято пройшло святкування Масляної в дитячому садочку №4 «Ромашка» м. Роздільна.
   Масляна – одне з найцікавіших свят проводів Зими. Як відомо - це свято світла та тепла над темрявою та холодом.
Зустріч Зими з Весною супроводжувалася піснями, танцями, віршами у виконанні дітей, батьків та працівників дитячого садочка. Додали святкового настрою і запрошені на свято цигани, які подарували запальний танок і розважили гостей своїм ворожінням на майбутнє.
Проводи Зими закінчилися символічним спалюванням опудала Масляної. А оскільки Масляна приходить не з пустими руками, а з млинцями, то продовженням свята став благодійний ярмарок під гаслом: «Добро починається з мене…».
   Для того щоб ярмарок пройшов цікаво, батьки вихованців садочка готувалися заздалегідь: прикрасили свої торгівельні лоточки, напекли: млинців, печива, смачненьких тортиків, пиріжків, пригощали гарячим чаєм. Усі батьки працювали з великим ентузіазмом, докладаючи багато сил, майстерності уваги і доброти. Ніхто не залишився байдужим, кожен намагався внести свою хоч і маленьку крихту допомоги і тепла. Адже усі зібрані кошти з благодійної ярмарки підуть на допомогу тяжко хворим дітям нашого міста.
   Такі заходи сприяють зміцненню єдності і добрих традицій між батьками, вихованцями та дошкільним закладом, викликають багато позитивних емоцій, навчають бути чуйними та небайдужими до чужої біди.

 

 

Додати коментар