IMG 20170223 093509 На базі Роздільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 відбулася колегія директорів шкіл навчальних закладів Роздільнянського району під головуванням начальника відділу освіти Красножон Наталі Володимирівни за участю керівників навчальних закладів, працівників відділу освіти та методичного кабінету, на колегію були запрошені начальник фінансового управління Колодєєва О.О. та в.о. директора КУСВТГРР Сухой М.Д.

   Ольга Олександрівна Колодєєва пояснила керівникам навчальних закладів причину невиплати вчительської надбавки, також відповіла на ряд запитань, які хвилювали керівників щодо оплати праці.
   Сухой Микола Дмитрович виступив перед керівниками з низкою хвилюючих питань, таких як: поточні ремонти у навчальних закладах, стан шкільних автобусів, а також повідомив про прийняте рішення щодо підвищення суми витрат на продукти харчування учням загальноосвітніх закладів району
Керівники освітніх закладів були ознайомлені з питаннями, які розглядались під час засідання.
   Про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з фізики в Степанівській ЗОШ І-ІІІ ступенів та Роздільнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 доповіла методист методичного кабінету, Лопушанська Л.Ф.
   Кунча Л.С., методист методичного кабінету, висвітила питання про результати участі загальноосвітніх навчальних закладів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.
   Також перед керівниками виступила представник Лиманського професійного аграрного ліцею, яка розповіла про свій навчальний заклад та роздала керівникам профорієнтаційні матеріали для випускників навчальних закладів.
   Із керівниками навчальних закладів було розглянуто ряд інших нагальних питань стосовно навчально-виховного процесу.
Підсумки наради підвела начальник відділу освіти Наталя Володимирівна та націлила освітян на плідну та якісну роботу в освітній галузі району.

 

Додати коментар