WP 20170302 10 44 28 Pro                                                                      Дитина матиме потяг до уроків,
                                                                       якщо вона знайде у них умови для
                                                                       більш цікавого і стрімкого руху
                                                                       свого життя
                                                                                                                     Ш.О. Амонашвілі

   Одне з пріоритетних завдань сучасної школи-формування ключових компетентностей учнів, адже саме від цього залежить наскільки вони будуть адаптованими до соціального середовища здатними оперативно приймати правильне рішення в нестандартних ситуаціях.
   02 березня 2017 року на базі Буцинівської загальноосвітньої школи І-ІІІступенів був проведений районний семінар вчителів 1класів на тему «Формування уміння вчитися, як однієї з ключових компетентностей на уроках математики»

 

   В практичній частині учасники семінару відвідали відкритий урок математики на тему «Вправи на додавання і віднімання в межах 20. Задачі на знаходження невідомого доданка. Складання рівностей за малюнками і схемами» вчитель Щербата Ольга Василівна.
Виховний захід був проведений під гаслом «Рідна мова-колискова»,на якому учні продемонстрували свої глибокі знання з української мови, показали її. красу та багатство за допомогою поетичного слова українського фольклору, викликали бажання любити рідну мову, свій народ, рідну землю.                    Підводячи підсумки семінару, методист районного методичного кабінету Кунча Лариса Сергіївна у своєму виступі наголосила, що перед сучасною освітою на передній план виступає завдання інтелектуального розвитку. Для реалізації даної мети особистість повинна мати достатній рівень розвитку всіх видів пам’яті, уваги, уяви, мислення та мовлення, а також здібність до аналізу та синтезу, абстрагування й узагальнення, вміння приймати рішення, доводити твердження і спростовувати їх. Вміння логічно мислити - це необхідна умова розвитку інтелекту особистості. Тому, систематичне використання на уроках математики і позаурочних заняттях спеціальних задач і завдань, спрямованих на розвиток логічного мислення, розширює математичний кругозір молодшого школяра, дозволяє учням більш впевнено орієнтуватися в найпростіших закономірностях навколишньої дійсності, активніше використовувати математичні знання в повсякденному житті.

Додати коментар