Yakov 1 3У вивченні математики сьогодні переважають підходи, що формують в учнів математичну компетентність, цілісні уявлення про сутність математичного знання, ознайомлення учнів з ідеями і методами математики, її роль у пізнанні й перетворенні дійсності.

    Семінар вчителів математики, який відбувся у лютому 2017 року на базі Яковлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів був присвячений актуальному питанню «Використання навчально-програмного забезпечення на уроках математики» під час вивчення теми «Віднімання дробів від натурального числа», який провела вчитель математики Шестопалова Н.Ю. в 5 класі.
   Вчителька вважає, що для правильного розуміння математики учень має бачити в ній відображення дійсності, бо наукою доведено, що для життєвого успіху необхідні не самі знання, а вміння їх застосовувати відповідно до конкретної життєвої ситуації. Таким чином, з’явилась необхідність зміни характеру навчального процесу та способів діяльності учнів. Отже відбулася переорієнтація освіти зі знаннєвої парадигми на діяльнісну. Створення на уроках ситуації захопленості та зацікавленості навчальним матеріалом, роль емоційних методів мотивації навчання показали високий рівень особистої зацікавленості учнів.
   Математика потрібна кожному у повсякденному житті… У цьому ще раз переконав математичний брейн-ринг, який підготували і провели вчителі математики Шестопалова Н.Ю. Бойченко Л.О. з учнями 9-11 класів. Всі залишилися задоволені від співпраці, обміну досвідом і спілкування.

 

Додати коментар