P3030647  3 березня 2017 року на базі Кучурганської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.
П.М. Каплуна відбувся районний семінар вчителів української мови та літератури з проблеми: “Розвиток учня як особистості в умовах компетентнісного підходу до навчання”, в якому взяли участь як досвідчені так і молоді спеціалісти .     Мета заходу: сприяти розвитку ініціативи і творчості педагога, узагальненню та поширенню його досвіду; поглибити знання колег про складові професійної компетентності вчителя; урізноманітнити співробітництво вчителів-філологів.
Завдання семінару: підвищити професійний рівень та методичну майстерність вчителів української мови та літератури.
На початку семінару директор школи Пашура Лариса Василівна презентувала навчальний заклад, розповіла про історію створення установи та сучасні сторінки шкільного життя.
    У ході семінару гостям запропонували поділитися на групи та відвідати уроки з української літератури: у 7-А класі на тему “Глибоке духовне наповнення людини у вірші Л.Костенко «Крила»”, який провела Стоянова Зоряна Михайлівна, спеціаліст І категорії; у 8-А класі на тему «Тернистий шлях до волі» (за повістю М. Коцюбинського «Дорогою ціною»), який провела Євсюкова Ольга Іллівна, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист; в 11 класі на тему «Д.Павличко. Основні відомості про поета. Громадянські мотиви лірики. Пісня «Два кольори», яка стала народною», який провела Лунгу Ганна Анатоліївна, вчитель вищої категорії.
   Наступною сторінкою семінару став виховний захід «Фестиваль української патріотичної пісні «Допоки наша пісня лине, буде жити Україна», в якому були залучені учні 5-11 класів.
   Під час роботи районного семінару учасники заходу познайомилися з досвідом роботи вчителів української мови та літератури даного закладу.
Методист Районного методичного кабінету Гончаренко Алла Сергіївна та керівник районної методичної комісії вчителів української мови та літератури Гордієнко Олена Іванівна підвели підсумки семінару та надали учасникам заходу методичні рекомендації з проблеми семінару. Багато теплих і щирих слів від гостей почули на свою адресу керівництво школи, педагогічний та учнівський колектив.
   Не дивлячись на завершення робочого тижня, роз’їжджалися учасники семінару сповнені гарних вражень, нових методичних ідей та емоційного піднесення.

Гончаренко А.С., методист Районного методичного кабінету.

Додати коментар