ukraine-37-600 Відповідно плану роботи методичного кабінету КУСВТГРР «Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів і установ освіти» 20.03.2017 року в Роздільнянському НВК «школа-гімназія» №1, пройшло засідання журі з визначення кращого соціального ролика на тему «Я – частинка моєї країни».

   Компетентне журі в складі вчителів інформатики загальноосвітніх шкіл району, бурно обговорювали побачені відеоролики та дійшли згоди розподіливши місця наступним чином:
І-е місце – ролик Роздільнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3
ІІ-е місце - ролик Роздільнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4
ІІІ-є місце - ролик Роздільнянського НВК «школа-гімназія» №1
   Крім визначеного журі в обговорені роликів приймав участь запрошений гість, а саме голова громадської організації «Громада Роздільнянщини» В.М. Василенко. Він подякував за запрошення та запропонував зробити даний конкурс щорічним. А також Володимир Миколайович пообіцяв долучитися до цього конкурсу та знайти кошти для матеріального заохочення переможців.
   На цьому все не закінчується. Дані відеоролики будуть розміщені на популярному відеохостингу YouTube, посилання на дані ролики буде розміщена на сайті «Роздільна інфо» та http://rozdilna-osvita.com.ua/. Кожен бажаючий може передивитися дані відеоролики та проголосувати за будь-який з них. За результатами голосування буде обраний переможець та вручено «приз глядацьких симпатій».

 

Додати коментар