20170317 110849                                                                                                Вірте в талант та творчі
                                                                                                 сили кожного вихованця
                                                                                                                      В.О.Сухомлинський

   Дитина – це унікальний світ! У кожної дитини є прекрасні здібності й таланти, яким треба допомогти проявитися та своєчасно розкритися повною мірою. Проблема своєчасного виявлення інтересів, здібностей і нахилів дітей, формування творчих засад уже з перших років життя дитини нині вкрай актуальна. Успіх в організації гурткової роботи передусім залежить від правильного розуміння її сутності та змісту.
   Саме з цієї проблеми 17 березня 2017 року на базі дошкільного навчального закладу «Ромашка» с. Болгарка (завідуюча Мачулка Г.І.) відбувся районний семінар для керівників ДНЗ та НВК «ЗОШ-ДНЗ» під керівництвом методиста з дошкільної освіти Ганзій Інни Володимирівни.
Метою семінару було – допомогти керівникам закладів знайти ефективні шляхи організації у дошкільному навчальному закладі гурткової роботи з дітьми дошкільного віку.
   Семінар складався із теоретичної та практичної частини. Відповідно до програми семінару, робота теоретичної частини проводилася у форматі представлення презентації методиста з дошкільної освіти районного методичного кабінету Ганзій Інни Володимирівни на тему: «Організація гурткової роботи в дошкільному навчальному закладі» та виступу-презентації з досвіду роботи завідуючої ДНЗ «Сонячна гронка» с. Кучурган Ситнікової Наталії Василівни.
Під час свого виступу Інна Володимирівна зупинилася на покрокових етапах організації гурткової роботи та наголосила, що раннє виявлення, навчання і виховання обдарованих і талановитих дітей – одне із головних завдань удосконалення системи освіти, а створення умов для стимулювання здібностей у дошкільників – один з основних напрямів діяльності педагогів.
   В практичній частині семінару завідуюча ДНЗ Мачулка Галина Іванівна презентувала роботу закладу з даного напрямку. Учасники семінару переглянули виставу «Лисиця і півник» у виконанні юних акторів драматичного гуртка (керівник гуртка - Коваль Світлана Анатоліївна).
Продовжилась робота семінару майстер-класом, який провела керівник гуртка з образотворчого мистецтва «Веселі бризки» Фасоленко Наталя Сергіївна, де активну участь взяли всі запрошені на захід.
   Всі учасники семінару отримали методичні рекомендації щодо удосконалення гурткової роботи з дітьми дошкільного віку.

 

Додати коментар