IMG 20170315 00000111Створення оптимального освітнього середовища для формування ключових та предметних компетентностей молодших школярів.
З метою підвищення професійної майстерності педагогів, обміну практичним досвідом щодо формування ключових та предметних компетентностей молодших школярів, 15 березня 2017 року на базі Степової загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар вчителів 2-х класів.

   Сучасній школі потрібен учитель - творець, учитель - дослідник, який завжди дивиться вперед, шукає нові шляхи підвищення ефективності навчально- виховного процесу.
   Саме такою побачили колеги вчителя 2-А класу Гінкул Ілону Геннадіївну. Гостинно зустріли педагогів району учнівський та педагогічний колективи, піднісши гостям коровай на вишитому рушнику. Усі присутні мали змогу відвідати урок-звіт з природознавства по проектній технології «Не зривай первоцвіт». Різноманітні форми роботи на уроці та мультимедійне забезпечення сприяли формуванню дослідницьких навичок учнів; розвивали уміння спостерігати та узагальнювати поняття про рослини. На виховному заході «Зустріч весни», який підготувала і провела заступник директора з ВР Бєлоцька Тетяна Валеріївна, лунали пісні, вірші, сценки. У святі взяли участь батьки, що добавило у це дійство справді родинного тепла. На завершення свята учні подарували учасникам семінару жайворонків, виготовлених із тіста. Пошук шляхів розв’язання проблем, з якими зустрічаються вчителі початкової школи, обмін досвідом, думками, беззаперечно допоможуть учасникам семінару у майбутніх творчих починаннях і забезпечать якість навчально-виховного процесу.

 

Додати коментар