IMG 8987Згідно плану роботи районного методичного кабінету на 2017 рік 27 березня 2017 року в Роздільнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбулося засідання районної методичної комісії вчителів образотворчого мистецтва з проблеми „Впровадження нових технологій на уроках образотворчого мистецтва”. Було представлено презентацію досвіду „Я роблю це так”.

   Теоретичний блок з даної проблеми представила методист районного методичного кабінету Шаманська Т.І. Презентувала досвід своєї роботи по впровадженню нових технологій на уроках образотворчого мистецтва вчитель ОТМ Роздільнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Дмітрієва Ю.П.
Міжпредметні зв’язки на уроках презентувала вчитель образотворчого мистецтва Лиманської ЗОШ І-ІІІ ступенів Іванова Л.П.
   Вчитель образотворчого мистецтва та художньої культури Роздільнянського НВК „школи-гімназії” №1 Лішицька С.Й. розповіла про те, як вона використовує на уроках групову форму роботи з учнями. Показала присутнім роботи учнів, які вони виконували в групах. Особливо всім сподобалися роботи з дизайну годинників та посуду .а також портрети „Пори року” в жіночих образах.
   Наприкінці учасники районної методичної комісії відвідали шкільний музей та висловили велику подяку директору Роздільнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Букреєвій Л.С., заступнику з виховної роботи Хлищенко О.П. за організацію в проведенні районного заходу.

 


27.03.2017 року Методист Шаманська Т.І.

Додати коментар