2017-03-28 084728                                                           Початкова школа – це той благодатний грунт, в який кинуте
                                                           дбайливою рукою зерно, дасть гарний врожай.
                                                           Без любові до рідної мови, пісні, казки,
                                                           легенди не можна виховувати любов до рідного краю.    21 березня 2017 року на базі Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар вчителів 3-х класів на тему: «Формування громадянської компетентності учнів початкових класів шляхом виховання любові до рідної землі, її культури, історії, на уроках та в позакласній роботі»
Досвід роботи колективу презентувала директор школи Марія Паліївна Загребельна. Під час проведення майстер-класу, який провела з учителями заступник директора з НВР Ірина Михайлівна Грабарчук вчителі мали можливість відчути себе учнями.
   Вчитель Катерина Миколаївна Долгих на уроці математики формувала в учнів уявлення про українське суспільство, знання про рідний край, розкрила на доступному для дітей рівні особливості взаємодії людей в родині, в класному та шкільному колективі; виховання в них позитивного ставлення до державних і народних символів України, поваги до її історичного минулого; виховання відповідальної особистості. Для засвоєння і формування обчислювальних навичок вчитель застосувала на уроці математичний диктант, цей вид роботи є добрим засобом зворотного зв’язку між учителем і учнями. Виконуючи завдання диктантів, діти стають більш організованими, швидше зосереджуються. Саме успішність виховних впливів з метою виховання громадянської компетентності молодшого школяра залежить від умілого використання педагогом як традиційних, так і інтерактивних методів.
   Семінар завершився підбиттям підсумків, всі вчителі залишилися задоволені від співпраці, обміну досвідом і спілкування.

 

 

 

 

Методист Кунча Л.С.

Додати коментар