DSC 1233  У ДНЗ № 6 «Оленка» з 20.03. по 24.03 2017 року пройшов тиждень казки «Казка на новий лад за методикою Л.Б.Фесюкової».
Малюнками казкових героїв був прикрашений музичний зал садочка, а його вихованці з нетерпінням чекали на зустріч з улюбленими казковими героями. .Розкриваючи сюжети казок, діти з радістю виконували взяті на себе ролі через пісні, таночки, художнє слово. Вихователі створили для цього середовище, яке дало змогу розкритися творчим талантам та акторським здібностям дітей.    Казка доступною мовою вчить дітей життю, розповідає про добро і зло. Дитячі казки розширюють словниковий запас дитини: мова стає емоційною, красивою, образною.
   Інсценізацію казки показали всі групи ДНЗ. Під час театралізованої діяльності діти вчилися слухати, бачити і «відтворювати» шедеври, створені рідним народом. Поступово через акторські здібності їм приходило розуміння і усвідомлення того, що вони живуть в країні, не пишатися якою неможливо.
Зустріч батьків, дітей, працівників ДНЗ з казкою, ще раз переконала, що «мова» казки – то мова з душею дитини, звернення до її чистого внутрішнього світу. Всі отримали задоволення від спілкування, від творчої праці дорослих і дітей.
   Ми пишаємося нашими вихованцями! Вони – наша гордість та наше майбутнє! І ми впевнені, що залучення дитини до мистецтва допоможе їй якнайшвидше реалізуватися у бурхливому дорослому житті.

Додати коментар