2017-04-19 154346                                                                     Дитина – дзеркало родини; як у краплі води
                                                                     відбивається сонце, так у дітях відбивається
                                                                     моральна чистота матері і батька.

                                                                                                      Василь Сухомлинський

   Родина і дошкільний заклад – два суспільних інститути, які закладають фундамент майбутнього. У них одна мета: виховати здорову, соціально адаптовану, всебічно розвинену дитину; навчити її правильно діяти, міркувати, пізнавати навколишній світ.
   Днями в дошкільному навчальному закладі «Сонечко» с. Кошари відбулося родинне свято «Від роду до народу», яке об’єднало в теплому родинному колі педагогів закладу та представників різних поколінь вихованців садочку - батьків, братів та сестер, дідусів та бабусь.
На святі, побудованому на кращих народних традиціях, кожен його учасник відчув теплоту та радість від спільної участі в ньому та важливість єднання родин, батьків та дитячого садочку у вихованні дітей на рідній землі.
   Вихованці розважали присутніх гостей піснями та запальними танцями. У залі панувала атмосфера доброзичливості. Захід сприяв зміцненню дружніх відносин між родинами вихованців і педагогів дошкільного закладу.

 

Додати коментар