20170427 104305 27 квітня 2017 року у Роздільнянському НВК (школа-гімназія) №1 відбулося засідання колегії директорів навчальних закладів Роздільнянського району.
Засідання колегії проводила начальник відділу освіти Роздільнянської райдержадміністрації Красножон Н.В., яка підвела підсумки інформаційно-роз`яснювальної роботи щодо організації та проведення ЗНО-2017.

    Головний спеціаліст відділу освіти Томчук К.О. проінформувала про організацію роботи з учнями-екстернами у загальноосвітніх навчальних закладах району.
   У засіданні взяли участь голова Роздільнянської районної ради Сігал Ф.В. та в.о.директора КУСВТГРР «Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів і установ освіти» Сухой М.Д.
    Голова райради Сігал Ф.В. доповів про використання можливостей фінансування щодо проведення капітальних ремонтів у загальноосвітніх навчальних закладах району та створення шляхом реорганізації до 1 вересня 2017 року ще 4-х НВК «ЗОШ-ДНЗ». «Часи змінюються і змінюється школа. Тому ми всі разом працюємо над реалізацією проекту – створенням нової школи, школи майбутнього» - зазначив Фелікс Володимирович у своєму виступі.

 

Додати коментар