IMG 20170424 090524Згідно плану роботи районного методичного кабінету КУСВТГРР „Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів і установ освіти” 24 квітня 2017 року в Роздільнянському НВК „школі-гімназії” №1 відбувся районний семінар шкільних бібліотекарів з проблеми „Виховання свідомого громадянина, патріота засобами шкільної бібліотеки”.

   Мета семінару: показати, що шкільна бібліотека є одним з координаційних центрів з питань формування національної та громадянської самосвідомості особистості. Завданням семінару було ознайомити учасників семінару з основними формами та методами бібліотечної роботи по національно-патріотичному вихованню учнів.
   В семінарі взяли участь директор школи-гімназії Плохотнюк В.С., який розповів про історію школи та досягнення її вихованців та педагогів, методист районного методичного кабінету Шаманська Т.І. виступила з доповіддю „Національно-патріотичне виховання-один із пріоритетних напрямів діяльності шкільних бібліотекарів”, Швець Ж.М., заступник директора з виховної роботи школи - з презентацією „Форми національно-патріотичного виховання в роботі Роздільнянського НВК „школи-гімназії” №1”. Шкільний бібліотекар Невзорова В.Ф. розповіла про виховання свідомого громадянина, патріота з досвіду своєї роботи.
   Учні 4-В класу під керівництвом вчителя Копанської О.І. показали усний журнал „В моєму серціУкраїна”, а учні 11-В класу підготували літературну композицію, присвячену Чорнобилю.
   Учасники семінару висловили вдячність всім причетним до організації і проведення семінару.

 

Додати коментар