DSC 2212                                                   «Як у маленького деревця турботливий садівник
                                                     укріплює корінь…, так і педагог повинен турбуватися
                                                     про виховання у своїх дітей почуття безмежної
                                                     любові до України…, вірності великим традиціям.
                                                                                                    В.О. Сухомлинський

   Виховання любові до Батьківщини, до своєї Вітчизни – завдання надзвичайно складне, особливо коли мова йде про дітей дошкільного віку. Дошкільний вік як період становлення особистості має свої потенційні можливості для формування вищих моральних почуттів, до яких і відноситься почуття патріотизму.
   Відповідно плану роботи Районного методичного кабінету КУСВТГРР “Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів і установ освіти», з метою підвищення рівня теоретичної підготовки педагогів щодо питань патріотичного виховання дошкільників в умовах сьогодення, розкриття необхідності посилення громадянського виховання, 19 квітня 2017 року на базі дошкільного навчального закладу №6 «Оленка» м. Роздільна відбулося засідання районної методичної комісії вихователів та музичних керівників дошкільних навчальних закладів на тему: «Патріотичне виховання засобами інтегрованої освітньої діяльності».
   Гостинно вітали господарі закладу учасників заходу. Завідуюча закладом Товкан Ольга Петрівна запросила всіх відвідати виставку малюнків та народних оберегів, які виготовили діти та їх батьки.
   У ході засідання учасники мали змогу переглянути та проаналізувати інтегровані заняття, проведені вихователями Давиденко В.В. на тему «На гостину до бабусі» (молодша група), Артьоменко В.В. на тему: «Кожному мила своя Батьківщина» (середня група) та розваги під керівництвом музичного керівника Буковської Т. В на тему: «Обряд закосичення ».
    Вихованці продемонстрували свої знання з народознавства, розвитку мовлення та художньо-естетичного розвитку. Неможливо було без захоплення дивитися на дітей та їх батьків, які із запалом виконували танцювальні композиції «Моя батьківщина – Україна». До глибини душі зворушило присутніх виконання маленькими вихованцями Гімну України. З їхніх уст він лунав наче молитва за нашу державу, за мир, за світле майбутнє для кожної дитини.
Підсумовуючи роботу засідання було наголошено на необхідності підвищення рівня методичної роботи у дошкільних навчальних закладах району з питань патріотичного виховання, розуміння педагогічними працівниками актуальності даної проблеми, адже дитина, маленький громадянин України, стане патріотом тоді, коли ідея добра буде частиною її істоти, невіддільною від її думок, поглядів, переконань.

 

     

Додати коментар