IMG 20170515 130736                                                        Якщо криза дбає про себе знати, слід зайняти
                                                        активну життєву позицію, і в першу чергу щодо
                                                        самого себе.
                                                                                                    Л.Б.Шнейдер

    На сучасному етапі розвитку цивілізації людина досягла значних успіхів у різних сферах життєдіяльності. Але з найдавніших часів і до наших днів вона не перестає відчувати кризові стани, які можуть негативно позначитися на її можливостях, погіршувати працездатність та слугувати причиною виникнення психосиматичних розладів і порушень.
   Проте при правильному оцінюванні своїх переживань і знаходженні вивіреного рішення, людина здатна перенестися на інший ступінь свого розвитку, сприяючи своєму вдосконаленню. Саме з цією метою був проведений районний семінар - практикум для практичних психологів на базі Роздільнянського НВК «школа-гімназія» №1.
    Керівник районної методичної комісії психологічної служби Манолій Олена Олександрівна організувала роботу з учасниками у ході якої педагоги мали можливість актуалізувати свої знання з означеної проблематики та удосконалити практичні навички щодо знаходження професійних ресурсів в кризових ситуаціях. Олена Олександрівна, говорячи про психологічну культуру як фактор безпеки і здоров’я суб’єктів навчально-виховного процесу, акцентувала увагу на тому, що потрібно постійно слідкувати за психологічним станом здоров’я дітей, наслідком якого є підвищення успішності учнів в навчально- виховному процесі. Кожному варто пам’ятати: немає проблем – є задачі, які потрібно вирішувати. Проведення такого семінару є актуальним на сьогоднішній день і має велике значення в роботі з учнями та дорослими. Семінар пройшов в доброзичливій, теплій атмосфері.

 

 

Методист РМК     Кунча Л.С.

 

Додати коментар