20170518 123015 У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цьому. Історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам`ятні часи – елементами вишиванки був прикрашений одяг скіфів, які проживали на наших землях в період VІІІ століття до н.е. – ІV ст..н.е.

     Українці вишивали рушники, сорочки, сукні, простирадла та використовували вишиті вироби у різних обрядах. Вишиванка оспівана у багатьох творах народної творчості - «Сорочку мати вишила мені червоними та чорними нитками …», «А сорочка мамина білі-біла…».
Українська вишиванка нині є символом краси, любові, національного єднання. У багатьох країнах світу у третій четвер травня люди одягають яскраві сорочки, сукні і демонструють всьому світові, що традиції не вмирають, а навпаки – відроджуються.
     Сьогодні працівники КУСВТГРР «Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів і установ освіти» на чолі з в.о. директора Сухим М.Д. теж приєдналися до відзначення Всесвітнього дня вишиванок.

 

 


18.05.2017 р.

Додати коментар