image-0-02 23 травня у Роздільнянському районі відбулась перша та основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання – українська мова і література.
До пункт тестування, який знаходився у Роздільнянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 прибуло 281 учасник із 300 зареєстрованих. Не прийшли випускники минулих років.

   Потрібно відзначити високий професіоналізм та досвідченість педагогічних працівників, залучених до проведення ЗНО, завдяки яким тестування відбулось без жодних порушень.
   Для випускників 2017 року попереду ще 2 предмети державної підсумкової атестації у вигляді зовнішнього незалежного оцінювання.
Спеціалісти рекомендують! Налаштуватися на позитив. Запам”ятайте: ЗНО – це не покарання, а стимул до саморозвитку! Інформацію з кожної дисципліни поділіть на дві частини. Визначте, що для вас важке та починайте підготовку.
   Працюйте до тих пір, поки ви відчуваєте, що розумієте навчальний матеріал. Коли ви відчуєте,що інформація не сприймаєтьсь, зробіть перерву! ( 10-15хв).
Якщо відчуваєте, що є прогрес, тобто розумієте матеріал, відчуваєте, що можете його пояснити, і ще не втомився – продовжуйте далі вчити!
Старайтесь перед сном переглядати весь пройдений матеріал. Адже краще запам”ятовується інформація, отримана під час засипання, чи під час пробудження! Звичайно, не в день напередодні тестування!
   Найголовніше,друзі, напишіть шпаргалку, але залишіть її вдома! Повірте в себе та в свої сили! Увечері, напередодні ЗНО, дозвольте собі розслабитися: прогуляйтесь, проведіть час у ФБ чи Інстаграмі ділячись фотографіями вашої підготовки до екзаменів. Лягайте спати чим раніше! Якщо не виспитесь за ніч, то очікуйте сумних наслідків! Бажаємо Вам успіху!!!

 


Наталя Красножон, начальник відділу освіти Роздільнянської райдержадміністрації – уповноважена особа УЦОЯО в пункті проведення ЗНО

Додати коментар