IMG 20170525 102710                                                                                                              

     У 2017 році відзначає весь християнський світ  500-річчя від початку масштабного духовного відродження, яке назавжди змінило хід історії. Початком Реформації прийнято вважати виступ німецького ченця Мартіна Лютера 31 жовтня 1517 року, який у цей день прибив 95 тез до брами собору у Віттенберзі. Соціальні явища, породжені Реформацією, є одними з найбільш впливових в історії людства. Західна цивілізація немислима без здобутків Реформації; до них можуть долучитись і українці.

 

   В Слобідському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» відбулися ряд заходів, а саме: тематична виставка в шкільній бібліотеці «500-річчя Реформації», урок  презентація «Реформаційні рухи в Україні», Літературно-історичні читання «Ідеї гуманізму і Реформації у творах діячів братського», перегляд фільму «Історія Реформації. Мартін Лютер».

Реформація є поверненням людини, церкви і суспільства до біблійних стандартів. Це повернення до Особи Ісуса Христа – Сина Божого, відвічного Слова, яке стало тілом. Саме тут її сутність, сенс і сила.

 

 

 

                                                                        Про відзначення 500-річчя Реформації в Україні

                                                                             у Виноградарській ЗОШ І-ІІІ ступенів

              Вчитель  історії Морозова Л.Ф., класні керівники  5-9 класів   провели тематичні уроки:  «М. Лютер і народження протестантизму», «Поширення  Реформації  в Європі,  «Особливості реформаційних рухів в Україні», літературно- історичні читання: «Культурно-освітнє життя. Острозька академія, братські школи, єзуїтські колегії. Пересопницьке Євангеліє», бесіди « Що таке Реформація», « Хто такі  М. Лютер, Ж.Кальвін». Учні  з’ясували зміст понять «Реформація», «протестантизм», «кальвінізм», розкрили  причини  виникнення Реформації та поширення в Європі. 

            Старшокласники порівнювали погляди діячів Реформації, висловлювали думки щодо  наслідків Реформації, дізнались про особливості реформаційних рухів в Україні, роль православних братств в культурному житті, вплив на культурне та освітнє життя. 

                                                  

 

                                                                                            Інформація

                                         про заходи в Новоукраїнській ЗОШ І-ІІІ ступенів ,щодо  відзначення в Україні

                                                                               500-річчя  Реформації

 

 

1. Виховний захід. «Реформація та її вплив на розвиток людства» 16.05.2017 7-8 Скрипнік О.Ю.

2. Години спілкування «Реформаційні і контрреформаційні рухи в Україні» 17.05.2017 9-10 Кербаль В.Я.

 

У 2017 році світ відзначає 500-річчя Реформації. У 1517 році Мартін Лютер оприлюднив свої «95 тез», що й дало початок реформаційному руху в Європі. Цій події був присвячений  виховний захід «Реформація та її вплив на розвиток людства», у якому взяли участь учні  7-8 класу. Учасники цього заходу також зазначили , що протестантизм досить поширений в Україні, він нині представлений 20 напрямами. Конституцією України проголошено право совісті і віросповідання й тому ми повинні більш толерантно ставитися до релігійних уподобань інших людей.

 

                                                                                         ІНФОРМАЦІЯ    

                                          Степової ЗОШ І-ІІІ ступенів про відзначення в Україні 500-річчя Реформації

 

Відповідно листа КУСВТГРР «Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів  і установ освіти» №512 від 12.05.2017  «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації» в школі проведено заходи:

1. Тематична виставка в бібліотеці «До 500-річчя Реформації».

2. Урок-бесіда «Реформація і сучасна історія  України».

3. Розміщено інформацію щодо проведенних заходів «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації» на сайті школи rozdstepzosh.odessaedu.net

 

 

IMG 20170525 102710

 

IMG 20170525 110247

 

 

 

ПРОЕКТ R500

     У 2017 році відзначає весь християнський світ  500-річчя від початку масштабного духовного відродження, яке назавжди змінило хід історії. Початком Реформації прийнято вважати виступ німецького ченця Мартіна Лютера 31 жовтня 1517 року, який у цей день прибив 95 тез до брами собору у Віттенберзі. Соціальні явища, породжені Реформацією, є одними з найбільш впливових в історії людства. Західна цивілізація немислима без здобутків Реформації; до них можуть долучитись і українці.

   В Слобідському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» відбулися ряд заходів, а саме: тематична виставка в шкільній бібліотеці «500-річчя Реформації», урок  презентація «Реформаційні рухи в Україні», Літературно-історичні читання «Ідеї гуманізму і Реформації у творах діячів братського», перегляд фільму «Історія Реформації. Мартін Лютер».

Реформація є поверненням людини, церкви і суспільства до біблійних стандартів. Це повернення до Особи Ісуса Христа – Сина Божого, відвічного Слова, яке стало тілом. Саме тут її сутність, сенс і сила.

 

 

Городенська О.М.

заступник директора

з виховної роботи

Слобідського НВК

 

 

 

Про відзначення 500-річчя Реформації в Україні

у Виноградарській ЗОШ І-ІІІ ступенів

              Вчитель  історії Морозова Л.Ф., класні керівники  5-9 класів   провели тематичні уроки:  «М. Лютер і народження протестантизму», «Поширення  Реформації  в Європі,  «Особливості реформаційних рухів в Україні», літературно- історичні читання: «Культурно-освітнє життя. Острозька академія, братські школи, єзуїтські колегії. Пересопницьке Євангеліє», бесіди « Що таке Реформація», « Хто такі  М. Лютер, Ж.Кальвін». Учні  з’ясували зміст понять «Реформація», «протестантизм», «кальвінізм», розкрили  причини  виникнення Реформації та поширення в Європі.

            Старшокласники порівнювали погляди діячів Реформації, висловлювали думки щодо  наслідків Реформації, дізнались про особливості реформаційних рухів в Україні, роль православних братств в культурному житті, вплив на культурне та освітнє життя.

                                                  Педагог- організатор Волошина В.Ю.

 

Інформація

 

про заходи в Новоукраїнській ЗОШ І-ІІІ ступенів ,щодо  відзначення в Україні

500-річчя  Реформації

З/п

Назва заходу

Дата

Клас

Відповідальний

1.

Виховний захід. «Реформація та її вплив на розвиток людства»

16.05.2017

7-8

Скрипнік О.Ю.

2.

Години спілкування «Реформаційні і контрреформаційні рухи в Україні»

17.05.2017

9-10

Кербаль В.Я.

 

У 2017 році світ відзначає 500-річчя Реформації. У 1517 році Мартін Лютер оприлюднив свої «95 тез», що й дало початок реформаційному руху в Європі. Цій події був присвячений  виховний захід «Реформація та її вплив на розвиток людства», у якому взяли участь учні  7-8 класу. Учасники цього заходу також зазначили , що протестантизм досить поширений в Україні, він нині представлений 20 напрямами. Конституцією України проголошено право совісті і віросповідання й тому ми повинні більш толерантно ставитися до релігійних уподобань інших людей.

 

ІНФОРМАЦІЯ   

Степової ЗОШ І-ІІІ ступенів про відзначення в Україні 500-річчя Реформації

 

Відповідно листа КУСВТГРР «Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів  і установ освіти» №512 від 12.05.2017  «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації» в школі проведено заходи:

1.      Тематична виставка в бібліотеці «До 500-річчя Реформації».

2.      Урок-бесіда «Реформація і сучасна історія  України».

3.      Розміщено інформацію щодо проведенних заходів «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації» на сайті школи rozdstepzosh.odessaedu.net

 

 

Директор школи                                  Є.О.Новосьолова

 

 

Додати коментар