Patriot 6 У всі часи чоловіки були захисниками своїх родин. От у доісторичні часи все було зрозуміло – чоловіки вбивали мамонтів та охороняли печеру від хижаків; набагато пізніше лицарі захищали честь «прекрасної дами» на турнірах, доводячи свою відданість. А що ж зараз? Битися за їжу, дім і прихильність не потрібно… Нам доступні безліч благ і переваг сучасності. Але навіть у світі ХХІ століття є те, що залишається незмінним і вічним уже тисячі років… Чоловік – у будь які часи, завжди герой, захисник, лицар, борець, батько, вчитель... Чесний, незламний, люблячий і захищаючий свою сім`ю, свій дім, свою країну…

   Насправді складно осмислювати такі абстрактні поняття як любов, чесність, відданість, патріотизм. Бо, незважаючи на те, що кожен з нас більш-менш розуміє їх значення, та все одно вкладає в них щось своє. Патріотизм для мене - це не нав'язане кимось, а пережите, усвідомлене мною. Це ніжне, щире і приватне почуття. Це відданість, прихильність, любов до своєї землі, свого народу, яке має усвідомлюватися з самого народження людини. Це почуття як тепло матері, як любов твоєї родини та близьких людей. Нехай і невидимо, воно додає сил, зароджує сильні почуття.
Переконатися в цьому я змогла цього першого літнього дня, коли мені випала нагода стати свідком урочистого відкриття військово-патріотичного табору «Патріот» для юнаків загальноосвітніх навчальних закладів Роздільнянського району. Урочисто звучав державний гімн, який виконували і гості, і курсанти табору. З радістю та гордістю спостерігали батьки, вчителі, директори шкіл за вмить змужнілими юнаками. Піднятий традиційно прапор табору «Патріот» буде майоріти всю зміну, до 21 червня. Право його підняти було надано курсантам Гінкулу Іллі та Науменку Нікіті. Також була прийнята перша чоловіча, військова обітниця на вірність своїм родинам, друзям, наставникам, Батьківщині.
   З цією важливою подією привітали юних патріотів голова Роздільнянської районної ради Сігал Фелікс Володимирович, голова Роздільнянської районної державної адміністрації Бараненко Наталія Вікторівна, начальник відділу освіти Красножон Наталія Володимирівна, керівник комунальної установи по обслуговуванню та забезпеченню навчальних закладів району Сухий Микола Дмитрович, заступник військового комісару майор Тєгляєв Андрій Вікторович.
   Велика відповідальність покладена на начальника табору Беспалова С.І. та його колег: начальника штабу табору Лазара М.С., командирів взводів Лембаса М.П. та Лембаса О.М., старшину табору Аврамкіна Л.І., фізичного керівника Камінського В.О., інструкторів табору Голдаєва С.Г., Долгієра Г.М., Беспалову О.А. та медичного працівника Черній Н.В.
   Керівництво та вихователі військово-патріотичного табору «Патріот» по-батьківські суворо і стримано прийняли у свої ряди нових юнаків. Хоча, дивлячись на святкове відкриття табору і прийняття присяги, скільки гордості і відповідальності було у їх очах, я вже не можу назвати їх «юнаками». Адже чоловіка визначає не вік чи посада, а його переконання, життєві принципи та конкретні вчинки.
Окрасою свята стали запальні, колоритні та патріотичні танцювальні композиції учнів Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
   Наша історія багата прикладами патріотичних звершень в ім’я Батьківщини. Ми вчимося, працюємо, будуємо, винаходимо, творимо, прикрашаємо, перемагаємо. Досягаючи успіху в житті, ми тим самим створюємо успіх цілої країни. І я вірю, що кожен із цих, ще зовсім юних хлопців, загартувавшись фізично і духовно у військовому таборі, набувши певних знань і навичок, у майбутньому стане справжнім патріотом, захисником нашої України.

 

Катерина Беспалова-Теснікова

Додати коментар