Згідно плану роботи районного методичного кабінету 12 березня 2014 року   на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів  №1 смт. Лиманське відбувся районний семінар вчителів здоров'я і фізичної культури на тему “Методичні аспекти формування фізичних і морально-вольових якостей учнів на уроках фізичної культури за новим Державним стандартом”.


    У заході взяло участь 22 вчителя здоров'я і фізичної культури загальноосвітніх закладів Роздільнянського району.


    З метою підвищення професійної компетентності вчителів щодо шляхів формування фізичних і морально-вольових якостей учнів на уроках фізичної культури за новим Державним стандартом, до уваги учасників семінару спеціаліст вищої категорії ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 смт. Лиманське  Єржов Ю.А. презентував урок у 5-му класі на тему “Вивчення техніки верхньої і нижньої передач двома руками у волейболі”, а спеціаліст вищої категорії ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 смт. Лиманське  Нікітіна Н.Є. презентувала урок у 10-му класі на тему: “Техніка гри у волейбол. Вивчення навичок прямого нападаючого удару”.


    Вчителі здоров'я і фізичної культури, особливо молоді спеціалісти, мали можливість на практиці побачити використання засобів фізичного виховання в організації здорового способу життя, навички використання вивчених елементів у навчальних іграх.


    Особливий інтерес у присутніх викликав тренінг, який провели учні з викладачами.


    Кожен з учасників семінару виніс для себе багато цікавого та корисного для подальшої роботи.


Семінар пройшов у дружній, плідній співпраці.
Беспалов С.І., методист РМК

Додати коментар