emelianov

Ємельянов Сергій Олександрович


учень 8 класу ЗОШ  I-II ступенів села Старостине
Роздільнянського району  Одеської області


   Сергій здібний, старанний  учень,  вміє самостійно працювати,   бере участь  у діяльності  органу шкільного самоврядування. Захоплюється  хімією, літературою, математикою, музикою. Постійно приймає участь в різноманітних  шкільний  та  позашкільних районних  заходах: олімпіади з навчальних дисциплін, (в 2013-2014 н. році зайняв 2 місце в олімпіаді по хімії) також  став слухачем територіального відділення МАН і на районному  конкурсі  виступив з роботою «Доля «Кобзаря» Т.Г.Шевченка» на якому зайняв 2 місце. Щороку приймав участь у  конкурсі дитячої творчості «Чисті роси»  н якому  ставав неодноразовим  лауреатом в номінації «Читці».  Завжди відгукується на пропозиції вчителів, щодо організації, участі  чи проведенні  того чи іншого заходу як шкільного так районного рівнів.


   В учнівському колективі користується повагою, підтримує однокласників та вчителів. Мріє  стати вчителем, але поки що не визначився з якого предмету,  бо коло його захоплень різнобічне.


   Значною подією  цього року для Сергія стала участь у Всеукраїнському літературному конкурсі  «Розкрилля душі», який був присвячений   200-річному  ювілею видатного сина українського народу  Тараса Григоровича Шевченка. Конкурс проводився Національним  центром  «Мала академія наук України» з метою вшанування творчої спадщини письменника, формування умінь і навичок літературної та дослідницької діяльності учнівської молоді, підтримки талановитої молоді та творчої праці педагогів.


   Сергій  прийняв  участь у І етапі конкурсу на який було представлено  роботу на тему: « Роздуми Тараса Григоровича Шевченка  про долю української нації  в його передмові до нездійсненого видання «Кобзаря»».  За результатами  відбіркового етапу став переможцем, зайнявши перше місце в  номінації  «Дослідницька робота» серед  12 представлених робіт зі шкіл Одеської області.


   З 3-5 березня відбувся ІІ етап Конкурсу, який  проходив у формі учнівської конференції в місті Києві. Наша команда переможців з  Одеської області у складі 4 учнів  не змогли  прийняти участь у фінальному етапі. Завдяки організаторам Національного  центру  «Мала академія наук України» для дітей , які не  змогли приїхати до міста Київ,  4  березня 2014 року було проведено   фінальний етап конкурсу  у формі учнівської он-лайн конференції. Роздільнянський районний відділ освіти посприяв у тому, щоб наш учень теж виступив  на конференції. Було налаштовано всі необхідні технічні засоби і в цілому захист відбувся на належному рівні  без будь-яких збоїв у програмі. З огляду на те, що членами журі  в такому режимі  було також поставлено кілька питань Сергієві за змістом роботи, на які він відповів впевнено та чітко, можна зазначити, що робота та виступ учня зацікавили членів журі, які і надали  йому III місце в номінації  «Дослідницька робота».  


                                                               Директор школи  Устіч Л.В.

Додати коментар