1. Методкабінет працює за п’ятиденним робочим тижнем.

2. Щоденний графік роботи методкабінету:

Понеділок - четвер

початок роботи – 8.30, кінець роботи – 17.30,

п’ятниця : 8.30 – 16.15; обідня перерва – 13.00 – 13.45

3.Щоденний графік роботи працівників методкабінету:

 

ПОНЕДІЛОК

Апаратні наради працівників відділу освіти.Оперативні наради працівників РМК.Консультація, підготовка засідань районних методичних комісій та заходів.Підготовлення наказів, довідок, службових листів тощо.

ВІВТОРОК

Нарада при завідуючій  методичним кабінетом та навчання методистів РМК.Надання методичної допомоги методичним кабінетам закладів освіти, педагогічним працівникам та керівникам навчальних закладів.Проведення районних методичних заходів (семінарів-практикумів, засідань МК,  творчих груп, тощо).Підготовка відповідей на розпорядження, накази, листи тощо.

СЕРЕДА

Робота методистів у навчальних закладах з метою надання методичної допомоги. Індивідуальна робота з педагогами на місцях.Проведення моніторингу якості загальної середньої освіти, рівня навчальних досягнень учнів   Підготовка проектів наказів, довідок, листів тощо.

ЧЕТВЕР

Робота в школах:     вивчення, узагальнення та впровадження в педагогічну практику інноваційних технологій і сучасних форм організації навчально-виховного процесу;     вивчення стану викладання предметів та рівня навчальних досягнень учнів.надання методичної допомоги керівникам шкільних методичних комісій, школи молодого вчителя.Індивідуальні та групові консультації.

П'ЯТНИЦЯ

Робота з документами.День самоосвіти і підвищення ділової кваліфікації методистів.Планування роботи на наступний тиждень.Робота з періодичною пресою, фаховими виданнями.Формування електронних баз даних.Оформлення матеріалів проведених методичних заходів.Розробка методичних рекомендацій.Індивідуальні та групові консультації.

Додати коментар